Задачи:
  • Проектира цялостни инфраструктурни решения
  • Проактивно се консултира с клиентите на S&T, участва в срещи, за да определи техните изисквания
  • Отговаря за успеха на проекта по отношение на рентабилността и техническата осъществимост на решението
  • Провежда изчисления по проекта, включително разходи за доставчици и услуги на предложеното решение
  • Сътрудничи си с отговорните за проекта служители на S&T и на доставчиците на услуги, за да гарантира, че техническите изисквания са изпълнени и проектираните решения работят правилно
  • Изготвя технически оферти

Образование и опит
  • Университетска степен по компютърни науки или сродни дисциплини
  • Познаване на инфраструктурни продукти и решения, като например архитектури на центрове за данни, корпоративни решения за архивиране, решения за управление на системи, SAN и други продукти за съхранение, работа в мрежа, виртуализация, проектиране и/или внедряване на решения за възстановяване при бедствия, др.
  • Възможност за събиране и анализ на изискванията по бизнес проекта
  • Опит в предпродажби, консултации, проектиране на инфраструктурни решения
  • Отлични умения за писане на предложения и проектна документация
  • Владее английски и български език

Личностни качества

Вие сте ориентиран към детайлите и силно мотивиран човек с високо ниво на техническа експертиза и силни организационни умения. Освен това можете да демонстрирате:

  • Възможност за запознаване и дефиниране на технически процеси и процедури, както и за планиране, анализ, проектиране и внедряване на технически решения
  • Желание за работа в забързана, целева и екипно ориентирана среда

Ние предлагаме
  • Конкурентен пакет възнаграждение - фиксирана месечна заплата плюс бонус въз основа на вашето лично представяне
  • Програми за личностно развитие и обучение
  • План за допълнително здравно осигуряване
  • Стабилна и респектираща работна среда
  • Социален пакет

Ако проявявате интерес да заемете тази позиция, моля изпратете мотивационното си писмо и автобиография на английски език.