Задачи

• Отговаря за проектирането, планирането, тестването, внедряването и поддръжката на мрежата
• Осигуряване на техническа поддръжка за екипите за поддръжка на клиенти, както и техническа предпродажбена поддръжка
• Разработване на подходящи стандарти и практики и осигуряване на тяхната документация, поддръжка и прилагане към всички проекти и услуги
• Координация с доставчиците на мрежово оборудване, с цел осигуряване на текущи хардуерни и софтуерни функции
• Управление на множество проекти с минимален надзор, често в кратки срокове и с конкурентни приоритети и сложност
• Изолиране и отстраняване на проблеми в сложни среди
• Участие в ротацията на членове на екипа
• Провеждане на вътрешни и външни презентации и обучения

Образование и опит

• Познания в SDH технологията (за предпочитане Ciena, Keymile)
• В2 или по-високо ниво на английски език

Личностни качества

Вие сте ориентиран към детайлите и силно мотивиран човек с високо ниво на техническа експертиза и силни организационни умения. Освен това можете да демонстрирате:

  • Възможност за запознаване и дефиниране на технически процеси и процедури, както и за планиране, анализ, проектиране и внедряване на технически решения
  • Желание за работа в забързана, целева и екипно ориентирана среда

    Допълнителни изисквания

Валидна шофьорска книжка категория Б

В редки случаи е възможно пътуване в рамките на ЕС

Ние предлагаме

  • Конкурентен пакет възнаграждение - фиксирана месечна заплата плюс бонус въз основа на вашето лично представяне
  • Програми за личностно развитие и обучение
  • План за допълнително здравно осигуряване
  • Стабилна и респектираща работна среда
  • Социален пакет